Blijf in contact met ons

 
 

Veiligheidscontrole

OPERATIONELE ZETEL

Adres: Kempenaerestraat 55b - 2860 Sint-Katelijne-Waver
Tel.: +32 (0)15 30 00 00
Fax : +32 (0)15 30 00 09
Email: planning@lisbelgium.be

ACCOUNT GEGEVENS

Transportvergunning: 44521
Transportvergunning: 14586
BTW BE 0876.862.677

Contactpersonen

Roger Van Cleynenbreugel

– Afgevaardigd Bestuurder –
roger@lisbelgium.be

Erwin Van Meer

– Sales & Marketing directeur –
erwin@lisbelgium.be

Bart Coremans

– Transport Manager –
bart@lisbelgium.be

Christel Allaerts

– Boekhouding & Financiën –
christel@lisbelgium.be

Kelly Van Cleynenbreugel

– Verantwoordelijke vervoersdocumenten – Administratie
kelly@lisbelgium.be

Freddy Van Goethem

– Interne Communicatie & Personeelszaken –
freddy@lisbelgium.be